+48 784 011 108
 
Twój koszyk jest pusty
W przechowalni: 0
Najczęściej kupowane
Oleje » Przekładniowe i Hydrauliczne

 

Oleje przekładniowe i hydrauliczne

Znaleziono: 51

Produktów na jednej stronie Producent

Sortuj wg: Nazwy Ceny brutto

MOTUL GEAR HD 85W140 2 L

46.90 PLN 44.50 PLN


Produkty od 1 do 12 z 51 rezultatów

Olej przekładniowy 80w90, 75w90, ATF

Olej przekładniowy 80w90, 75w90, ATF stanowią odrębną grupę środków smarnych. Produkty tego typu odróżnia od olejów silnikowych ich  zastosowanie, ponieważ służą one do zapewnienia płynnej pracy skrzyni biegówce.

Kierowcy pojazdów, wyposażonych w manualne i automatyczne skrzynie biegów, zdają sobie sprawę, że ten wyjątkowo skomplikowany mechanizm, wymaga szczególnej ochrony, głównie w zakresie jego żywotności. Olej przekładniowy 80w90, 75w90, ATF pełnią bardzo ważną funkcję, dając gwarancje płynnej pracy skrzyni biegów. Ich kluczowym zadaniem jest smarowanie poszczególnych elementów mechanicznych, obecnych w skrzyni biegów i redukowanie powstającego pomiędzy nimi tarcia. Olej przekładniowy 80w90, 75w90, ATF odprowadzają także ciepło, które generuje zmiana biegów i praca skrzyni. Dzięki regularnej wymianie tych produktów, elementy, występujące w skrzyni biegów,  zachowują perfekcyjną czystość i są odporne na niekorzystne czynniki. Ponadto, olej przekładniowy 80w90, 75w90, ATF rewelacyjnie tłumią hałas, niwelują drgania oraz zmniejszają, powstające w czasie jazdy, wibracje. Nasz sklep online oferuje bogatą gamę olejów dla przekładni, które pochodzą od renomowanych i znanych na całym świecie producentów.

 

Olej przekładniowy 80w90, 75w90, ATFbezpieczeństwo jazdy

 

Olej przekładniowy 80w90, to jedne z najlepszych produktów, jakie znajdują się w naszej ofercie internetowej. To mineralne środki smarne, których głównym przeznaczeniem jest zastosowanie ich w modelach aut osobowych oraz motocyklach. Odpowiednia lepkość oleju 80w90 pozwala na ochronę skrzyni biegów, pracującej w ekstremalnych warunkach. Zamawiając olej przekładniowy 80w90 otrzymujesz częściowo syntetyczny olej, który zawiera dodatek MoS2. Dzięki temu chroni on skrzynię biegów przed jej szybkim zużyciem oraz zabezpiecza ją przed zbyt wysokimi obciążeniami termicznymi. Olej przekładniowy 80w90 polecany jest do przekładni hpoidalnych, jak również mostów tylnych, występujących bez blokady mechanizmu różnicowego. Olej przekładniowy 80w90 zamówisz w naszym e - sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie. Osobom,  poszukującym doskonałej jakości produktów, chroniących skrzynię biegów, polecamy olej przekładniowy 75w90. Jest to 100% olej syntetyczny, o lepkości 75w90, który można wykorzystać w pojazdach osobowych i jednośladach. Olej przekładniowy 75w90 odpowiada specyfikacji API GL-4/GL-5. Tego typu produkt, który znajduje się w naszej regularnej sprzedaży internetowej, może być stosowany do wszystkich przekładni mechanicznych. Nadaje się on także do samochodów sportowych, jak również pojazdów o wysokich osiągach. Produkt, jakim jest olej przekładniowy 75w90, dedykowany jest synchronizowanym i niesynchronizowanym skrzyniom biegów, jak również przekładniom głównym, rozdzielczym i redukcyjnym. Wyrób te jest odpowiedni  do dyferencjałów hipoidalnych, pozbawionych układów limided slip. Tego typu dyferencjały charakteryzuje praca w zróżnicowanych momentach obrotowych oraz w dużych obciążeniach. Olej przekładniowy 75w90 wykazuje maksymalną odporność na utratę lepkości. Posiada on wyjątkowe właściwości smarne i redukujące tarcie oraz zużycie skrzyni biegów. Odpowiednia lepkość, jaką posiada, rekomendowany przez nasz e- sklep, olej przekładniowy 75w90, doskonale sprawdza się w niskich temperaturach, ponieważ gwarantuje wtedy płynną zmianę biegów.

 

Olej przekładniowy 80w90, 75w90, ATF – przekonaj się o ich wyjątkowych właściwościach

 

Dla klientów naszego sklepu online oferujemy olej przekładniowy ATF. Jest to środek smarny, który w 100% jest syntetyczny.Olej przekładniowy ATF dedykowany jest automatycznym skrzyniom biegów, zarówno, z sekwencyjnym, elektronicznym, jak i klasycznym sterowaniem. Tego typu produkt rewelacyjnie sprawdzi się w przekładniach, wyposażonych w sprzęgła typu lock up lub też występujących bez tego elementu. Olej przekładniowy ATF ma zastosowanie również w automatycznych skrzyniach zmiany biegów, o nieco starszym typie. Warto wykorzystać go do przemienników momentu obrotowego czy układów wspomagania kierownicy. Oprócz możliwości zastosowania w samochodach osobowych, może być również użyty do przekładni nawrotnych, obecnych w łodziach, przekładni hydrostatycznych, jak również wielu rodzajów mechanicznych i hydraulicznych układów, wymagających zastosowania olejów typu DEXRON bądź też MERCON. Olej przekładniowy ATF nie nadaje się do przekładni CVT. W naszej ofercie sprzedażowej posiadamy również olej hydrauliczny hl 46. Jest to bardzo dobrej jakości wyrób, który wyróżnia pakiet różnych dodatków. Olej hydrauliczny hl 46 znany jest ze swoich właściwości przeciwzużyciowych, zapobiegających utlenianiu się, jak również antykorozyjnych oraz deemulgujących. Oferowany przez nas olej hydrauliczny hl 46 jest odpowiedni  do stosowania w przypadku sterowania hydraulicznego oraz przy średnio-obciążonych układach napędu i przekładniach. Olej hydrauliczny hl 46 nadaje się również do systemów obiegowych.

Stosując oleje do przekładni możesz poprawić skutecznie pracę skrzyni biegów, usprawniając jej płynność. Specjalne dodatki, zawarte w tego typu produktach, chronią skrzynię biegów przed korodowaniem, utlenianiem, emulgacją czy nadmiernym zużyciem.

przelewy24