+48 730 199 222
 
Twój koszyk jest pusty
W przechowalni: 0
Najczęściej kupowane
Oleje » Motocyklowe

 

Znaleziono: 42

Produktów na jednej stronie Producent

Sortuj wg: Nazwy Ceny brutto

Produkty od 1 do 12 z 42 rezultatów

Olej motocyklowy

Olej motocyklowy to niezwykle zaawansowany technologicznie produkt, skierowany do każdego pasjonata jednośladów. Jest on w stanie ograniczyć przeciążenia, jakie zachodzą w silniku poruszającego się motocykla.

Wyjątkowość wszystkich, znanych olejów motocyklowych opiera się na fakcie, iż łączą one w sobie dwie, podstawowe sprzeczności. Z jednej strony zachowują one maksymalną lepkość w wysokich temperaturach, z drugiej zaś nie ulegają gęstnieniu, nawet podczas bardzo silnych mrozów. Z uwagi na specyficzną konstrukcję nowoczesnych silników motocyklowych, oleje, które są do nich przeznaczone posiadają zdecydowanie odmienne parametry i właściwości, wyróżniające je, na tle standardowych olejów, używanych w samochodach osobowych czy ciężarowych. Różnica tkwi w funkcjach, jakie pełni olej motocyklowy w jednośladach cztero i dwusuwowych. Z uwagi na fakt, iż w motocyklach silnik, skrzynia biegów, jak i sprzęgło są umieszczone w wspólnej obudowie, olej motocyklowy musi gwarantować optymalne smarowanie wszystkich jego wymienionych powyżej elementów, które działają synchronicznie, we wspólnym obiegu. Olej w motocyklach należy zmieniać zgodnie z zaleceniami producenta. Optymalny okres, po jakim powinno się dokonać wymiany mieści się w granicy od 6000, do 12.000 przejechanych kilometrów. Dodatkowe informacje na temat eksploatacji motocykla są umieszczone w dołączonej do pojazdu, książce serwisowej. Warto dodać, iż wymiana oleju powinna nastąpić w chwili zakupu używanego jednośladu, szczególnie, gdy poprzedni jego właściciel jednoznacznie nie jest w stanie udowodnić jego wymiany, np. potwierdzeniem od mechanika itp. W celu zagwarantowania bezproblemowej eksploatacji i sprawnego działania motocykla należy regularnie kontrolować poziom oleju, zazwyczaj w okresie nie rzadszym niż raz na 1000 kilometrów.

Olej motocyklowy – produkt, który zapewni Ci najlepsze osiągi Twojego jednośladu


Olej motocyklowy musi zapobiegać powstawaniu poślizgu sprzęgła. Z uwagi na to, iż w jednośladach nie ma chłodnicy, olej motocyklowy jest również odpowiedzialny za szybkie i skuteczne odprowadzanie nadmiaru ciepła z głowicy, a także z bloku cylindrów oraz denka tłoka. Wszystkie te czynniki wymuszają na producentach olejów, dedykowanych jednośladom, ich uniwersalność, doskonałą jakość i spełnianie dużo wyższych norm, narzuconych przez branże motocyklową. Dlatego też opracowywanie takich produktów, jak olej motocyklowy wymaga znacznie większego zaangażowania oraz wielu badań, niż ma to miejsce w procesie tworzenia olejów silnikowych dla samochodów osobowych. W sprzedaży oferujemy oleje mineralne (20W-40, 20W-50), które są bardzo atrakcyjne cenowo oraz odznaczają się największą gęstością. Kolejnym rodzajem olejów do jednośladów są produkty półsyntetyczne, składające się z mieszanki oleju mineralnego i syntetycznego. Ostatnią grupą produktów są oleje motocyklowe syntetyczne - 10W-40, 10W-50. Są to najdroższe produkty z całej rodziny olejów motocyklowych. Wyróżnia je bardzo wysoka stabilność termiczna. W naszym sklepie online znajdziesz bogaty wybór olejów do każdego modelu motocykla. Posiadamy wersje, dostosowane do potrzeb każdego klienta, który poszukuje doskonałych produktów, w przystępnej cenie. Warto dodać, iż odpowiednio dobrany olej motocyklowy jest gwarancją długotrwałej eksploatacji i bezproblemowej pracy silnika, w każdym modelu jednośladu. Ponadto, zakup wysokiej jakości produktu znacznie wydłuża czas, pomiędzy jego kolejnymi wymianami.


Zamów olej motocyklowy z naszego sklepu online i poznaj doskonałe właściwości tego produktu


Olej motocyklowy 10w40 jest produktem, zapewniającym maksymalne osiągi wszystkich modeli jednośladów, zarówno tych o małej, jak i nieco większej pojemności silnika. Jest to olej w pełni syntetyczny, który został stworzony na bazie starannie wyselekcjonowanych komponentów, gwarantujących zaawanasowaną ochronę silnika i wszystkich elementów jego obudowy. Olej motocyklowy 10w40 jest przeznaczony do motocykli, poruszających się po drogach szybkiego ruchu, jak również podmiejskich. Można wykorzystywać go także do jazdy motocyklami sportowymi. Dzięki wysokiej stabilności termicznej tego oleju, jak również skutecznemu odprowadzaniu, dzięki niemu nadmiaru ciepła z głowicy, z bloku cylindrów i z denka tłoka, możliwa jest pełna kontrola nad pojazdem. Olej motocyklowy 10w40 został przebadany w różnych warunkach atmosferycznych, nie tylko w okresie wysokich temperatur powietrza, ale także w trakcie ulewnych dreszczów (duża wilgotność powietrza) i siarczystych mrozów. Dzięki zaawansowanej technologii płynnej, olej motocyklowy 10w40 redukuje wewnętrzne opory, a także utrzymuje się na kluczowych podzespołach silnika, w czasie jego ekstremalnej pracy na bardzo dużych obrotach. Olej motocyklowy 10w40 zwiększa moc silnika oraz poprawia szybkość reakcji jednośladu na otwarcie przepustnicy.

Olej motocyklowy, to produkt najwyższej jakości, który przedłuża żywotność silnika w każdym modelu jednośladu, Jest to wyrób, który znacznie poprawia czas reakcji motocykla, nawet na najdelikatniejsze otwarcie przepustnicy.

przelewy24