Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

Dodatki do paliwa Lpg gas samochodowe

Dodatki do paliwa

 

O trwałości i możliwościach silnika spalinowego decyduje w dużej mierze jakość używanego paliwa. Jego niewłaściwy skład lub też nadmierne zanieczyszczenie może wpływać na problemy z uruchomieniem silnika lub też skutkować spadkiem jego mocy. Kłopotów tych z pewnością można uniknąć dzięki stosowaniu odpowiednio dobranych dodatków uszlachetniających paliwo, które minimalizują szkodliwe działanie zanieczyszczeń prowadzące do uszkodzenia jednostki napędowej.

Na szczęście producenci chemii samochodowej proponują szeroki wybór dodatków do paliwa wspomagających ochronę silnika. Jeśli nie macie pewności, jaki środek zastosować-zapraszamy do naszego sklepu Oleje samochodowe Maro Oleje Sklep Internetowy Białystok (maro-oleje.pl).

W naszej bogatej ofercie znajdziecie najwyższej kości dodatki do paliw-m.in uszlachetniacze do benzyny i diesla, środki czyszczące do ochrony układu wtryskowego oraz środki ochrony filtrów. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w zakupie odpowiedniego dodatku. Zapraszamy do kontaktu: marooleje@gmail.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl