+48 730 199 222
 
Twój koszyk jest pusty
W przechowalni: 0
Najczęściej kupowane
Oleje » Samochodowe

 

Znaleziono: 304

Produktów na jednej stronie Producent

Sortuj wg: Nazwy Ceny brutto

Produkty od 1 do 12 z 304 rezultatów

Oleje silnikowe 5w40, 5w30, 10w40, Motul Specyfic - sklep internetowy

Oleje silnikowe 5w40, 5w30, 10w40, Motul Specyfic

Wszystkie oleje silnikowe 5w40, 5w30, 10w40, Motul Specyfic spełniają określone funkcje. Ich główną rolą jest jednak zapewnienie optymalnego smarowania ruchomych części silnika, co gwarantuje jego sprawność działania przez długie lata.

W grupie, rekomendowanych przez nasz e - sklep produktów znajdują się oleje silnikowe 5w40. Nabywając oleje silnikowe 5w40, otrzymujesz produkt wielosezonowy. Są to syntetyczne oleje silnikowe, które idealnie nadają się zarówno do pojazdów, zasilanych benzyną, jak również tych, wykorzystujących olej napędowy. Oleje silnikowe 5w40, gwarantują doskonałą ochronę pojazdów osobowych, jak i dostawczych. Oleje silnikowe 5w40 mogą być używane w klasie ACEA A3/B4. Kolejną kategorią produktów, które zamówisz w naszym sklepie  internetowym są oleje silnikowe 5w30. Jednym z nich jest doskonały wyrób marki Valvoline. Został on stworzony dla  silników wysokoprężnych Euro 4 i 5, które w swojej pracy wykorzystują innowacyjną technologię DPF lub TWC. Oleje silnikowe sklep internetowy 5w30 są odpowiednie dla silników CDI z układem EGR i DPF, jak również mogą być przydatne dla osób, które rzadko wymieniają olej w swoim samochodzie, bowiem według zaleceń producenta – można z ich udziałem pokonać 30 000 kilometrów. Oleje silnikowe 5w30, to produkty, dedykowane takim markom pojazdów, jak Renault RN0700, Ford WSS-M2C913-A,B,C,D, Fiat 9.55535.G1 czy Jaguar, Land Rover STJLR 03.5003. Oleje silnikowe 5w30 w wersji SynPower polecane są dla osób, poszukujących syntetycznych olejów  do furgonetek z silnikami benzynowymi i na gaz płynny, jak również lekkich aut ciężarowych. Oleje silnikowe 5w30  są odpowiednie także dla pojazdów, napędzanych mieszankami ON i biopaliwami.

 

Oleje silnikowe 5w40, 5w30, 10w40, Motul Specyfic – zadbaj o „serce” swojego auta i wybierz oferowane przez nasz sklep internetowy produkty

 

Oleje silnikowe sklep internetowy nasz prowadzi w sprzedaży wysyłkowej – kupisz je bez potrzeby wychodzenia z domu. Polecamy Twojej uwadze również oleje silnikowe 10w40. Wśród nich znajdują się wersje dla profesjonalistów, czyli 100% syntetyczne, estrowe oleje silnikowe, dedykowane silnikom benzynowym i Diesla. Oleje silnikowe 10w40 są polecane dla aut sportowych i po tuningu. Oleje silnikowe 10w40, w wersji Chrono, nadają się również do pojazdów o wolnossących 4-suwowych silnikach benzynowych i silnikach wysokoprężnych, przeznaczony do wyścigów samochodowych. Wśród bogatego asortymentu, polecanych przez nasz sklep internetowy wyrobów, znajdziesz także oleje silnikowe 10w40 półsyntetyczne. Są one dostosowane do silników benzynowych i wysokoprężnych, również z turbodoładowaniem. Oleje silnikowe 10w40 można zastosować do samochodów osobowych i dostawczych. W naszej stałej ofercie sprzedaży online posiadamy także oleje silnikowe motul, które produkowane przez francuski koncern, działający w branży motoryzacyjnej od 160 lat. To, co wyróżnia oleje silnikowe motul, to ich wyjątkowa jakość, która jest gawarantem pełnego zabezpieczenia  silnika. Środki smarne, do których zaliczamy obecne w naszym asortymencie sklepowym oleje silnikowe motul, zapewniają doskonałą ochronę przez cały okres użytkowania danego silnika. Oleje silnikowe motul są zgodne z zaleceniami producentów silników samochodowych oraz spełniają najwyższe normy, takie jak m.in. dyrektywa EURO, traktująca o limitach emisji gazów i spalin, a także normy - ACEA, API, JASO czy NMMA FC-W. Jednym z flagowych produktów tej marki są oleje silnikowe motul specyfic. Spełniają one potrzeby właścicieli pojazdów,  zarówno z silnikami benzynowymi, jak i Diesla. Decydując się na zakup takich produktów, jak oleje silnikowe motul specyfic, otrzymujesz gwarancję, że jest to produkt najwyższej klasy. Wśród szerokiej gamy gatunków tego rodzaju produktów, warto wyróżnić oleje silnikowe motul specyfic syntetyczne, dedykowane najnowszym modelom aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa i katalizatorem.

 

Oleje silnikowe 5w40, 5w30, 10w40, Motul Specyfic – gwarancja doskonałej pracy silnika

 

Stosując, polecane przez nasz sklep internetowy oleje silnikowe motul specyfic, można ochronić silnik przed korodowaniem jego poszczególnych elementów. W naszej ofercie zasługuje również na uwagę olej Vavoline. Wytwarzany jest przez, znanego na całym świecie producenta, który istnieje na rynku usług motoryzacyjnych, nieprzerwanie od 1866 roku. Olej Vavoline wyróżnia się na tle innych produktów tego rodzaju wyjątkową skutecznością działania. Może być stosowany do silników na ON, benzynę i gaz płynny, jak również aut z turbodoładowaniem. Kupując w  naszym sklepie olej Vavoline, przedłużasz żywotność silnika swojego auta i poprawiasz jego pracę. Każdy właściciel pojazdu mechanicznego, który stosuje olej Vavoline, błyskawicznie przekonuje się o jego wybitnych właściwościach.

Produkty, obecne w naszym e – sklepie, takie jak oleje silnikowe 5w40, 5w30, 10w40, Motul Specyfic,  zawierają w swoim składzie modyfikatory tarcia i dodatki, które gwarantują mniejsze zużycie silnika. Najlepszej jakości oleje silnikowe sklep nasz poleca wszystkim kierowcom, którym zależy na tym, by silnik ich samochodu, był właściwie chroniony i funkcjonował sprawnie przez długie lata użytkowania.

przelewy24